Володимир Лемперт, засновник та CEO компанії, та Станiслав Меняйло, COO

Володимир Лемперт, засновник та CEO компанії, та Станiслав Меняйло, COO

Наша місія щодо клієнтів компанії полягає у наданні їм виробів та послуг високої якості у відповідності до їх стандартів і у визначені сторонами строки. Обов'язковість, пунктуальність, розуміння суті потреб клієнта, прагнення вирішити задачу будь-якої складності - головні характеристики нашої компанії та людей, що в ній працюють.

Наша місія стосовно партнерів полягає в підтримці довгострокових відносин для забезпечення стабільності нашої справи та їх бізнесу. Компроміс і взаємна вигода є важливішими за короткостроковий односторонній успіх.

Наша місія стосовно державних установ полягає у прагненні працювати в рамках правового поля, бути законослухняним членом суспільства.

Наша місія стосовно людей, що працюють в компанії, полягає в розумінні того, що люди є головною передумовою наших успіхів. Ми прагнемо залучати до своїх лав кращих з кращих, виховувати кращих з кращих, тому що саме таким чином ми стаємо кращими з кращих у бізнесі. Ми поважаємо людську гідність, особистість, індивідуальне прагнення до зростання, до успіху, до досягнення гідних життєвих стандартів. Ми забезпечуємо усі умови для реалізації потенціалу наших працівників. Ми віримо у важливість атмосфери співпраці та психологічного комфорту для реалізації індивідуальних цілей кожного.